סדנאות והרצאות בנושאי אסטרטגיה ממוקדת
לחברות, מותגים ומנהלים

סדנאות והרצאות בנושאי אסטרטגיה ממוקדת למנהלים

אסטרטגיה אישית ממוקדת בסביבה דינאמית ודיגיטלית – איך להפוך למומחה/ית בתחום?

ההרצאה הינה מסע מרתק המאפשר להצטייד בתובנות חשובות אודות תהליך בניית אסטרטגיה אישית ממוקדת בסביבה דינאמית ודיגיטלית. ההרצאה מבהירה את חשיבותו של התהליך, מציגה את הכלים המרכזיים בתהליך על מנת להפוך למומחה/ית בתחום ומניעה לחשיבה אישית משמעותית ולפעולה.

הנושאים המרכזיים בהרצאה:

בידול אישי ומחוברות ארגונית – זה לא סותר, להיפך!

למחוברות העובדים לארגון יש כיום תפקיד קריטי בהצלחתו של הארגון ובהתמודדות של הארגון עם אתגרים, משברים ושינויים. מחוברות העובדים לארגון מביאה להגברת שביעות הרצון של העובדים, להגברת הנאמנות והמחויבות של העובדים לארגון ובכך תורמת באופן משמעותי הן בהיבט של שימור ופיתוח ההון האנושי בארגון והן בהיבטים פיננסיים משמעותיים.
השאלה היא – איך עושים את זה? איך מעודדים את המחוברות של העובדים לארגון?
תהליך ניהול הבידול האישי הינו תהליך המסייע לעובדים ולמנהלים בארגון לממש את הפוטנציאל שלהם בארגון, לקחת אחריות ולהגביר את תחושת המחוברות שלהם לארגון.
מחקרים מלמדים שהבידול האישי של העובדים והמנהלים מגביר את תחושת הסיפוק שלהם, את שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה, את תחושת האחריות האישית ואת הנאמנות והמחוברות לארגון.
המתודה הייחודית לגיבוש אסטרטגיית הבידול האישי של ד"ר טלי תאני-הררי מהווה בסיס לתהליך משמעותי, מובנה וקצר מועד שבסופו מוגדרת אסטרטגיה ברורה, אסטרטגיה המאפשרת לממש את הפוטנציאל האישי ולהרגיש מחוברים לארגון.

צרכנים מחפשים את המנהלים שמאחורי המותגים: איך יוצרים חיבור אפקטיבי בין הפירמה, המנהלים והצרכנים?

צרכנים כיום מחפשים את הפנים שמאחורי המותג, מבקשים להתחבר לאנשים ורואים במנהלים חלק מרכזי באופן שהם מעריכים את המותג. על מנת לתת מענה למגמה זו, הרצאה זו מציגה את התהליך הנדרש לחיבור אפקטיבי בין הפירמה, המנהלים והצרכנים.

הנושאים המרכזיים בהרצאה:

סדנאות והרצאות בנושאי אסטרטגיה ממוקדת לחברות ומותגים

אסטרטגיה ממוקדת בסביבה דינאמית - גיבוש פוקוס אסטרטגי בסביבה דינאמית

הסביבה בה פועל הארגון כיום הינה סביבה דינאמית, סביבה המשתנה באופן תדיר ועמוסה בגירויים אינסופיים. מאפיינים אלה של הסביבה מהווים מכשול בדרך לקבלת החלטות ניהוליות אפקטיביות. בסביבה כה דינאמית מקבלי ההחלטות בארגון נדרשים למנגנונים שיסייעו להם לקבל החלטות בזמן אמת.
הרצאה זו עוסקת במנגנון חשוב ומשמעותי מאוד לקבלת החלטות בסביבה דינאמית – הפוקוס האסטרטגי. בהרצאה זו יוצג האופן בו הפוקוס האסטרטגי מסייע בתהליכי קבלת החלטות, ומגביר את האפקטיביות. הדרג הניהולי יקבל במסגרת זו את הכלים המרכזיים לבניית פוקוס אסטרטגי לארגון.

הנושאים המרכזיים בהרצאה:

מנהיגות אסטרטגית

ההרצאה מאפשרת לדרג הניהולי בחברה להצטייד בתובנות חשובות אודות חשיבותה של המנהיגות האסטרטגית להתמודדות אפקטיבית של הארגון עם האתגרים הן בעתות שגרה והן בעתות משבר.
בהרצאה יוצגו עיקרי המנהיגות האסטרטגית, האופן בו המנהיגות האסטרטגית משרתת את הצרכים המרכזיים של הארגון ותורמת לקידומו של הארגון וכן יוצגו הכלים המרכזיים לחיזוקה של המנהיגות האסטרטגית בארגון ואופן יישומם בארגון.

הנושאים המרכזיים בהרצאה:

איך בונים ומחזקים אמון בסביבה דינאמית?

ההרצאה מאפשרת לארגונים להצטייד בתובנות חשובות אודות חשיבות האמון להתמודדות אפקטיבית עם הסביבה הדינאמית והמשתנה.
בהרצאה יוצגו ממצאים אודות חשיבות האמון לארגון בבניית מערכות יחסים, יוצגו האתגרים הכרוכים ביצירת אמון בסביבה משתנה ויוצגו הכלים המרכזיים ליצירת אמון ולחיזוק מערכות היחסים.

הנושאים המרכזיים בהרצאה:

מנהלים מספרים

פודקאסטים

איך להפוך לטאלנט בתחומך עם מיתוג אישי עוצמתי עם ד״ר טלי תאני הררי: כשכסף פוגש אנשים

להאזנה לפודקאסט

על צרכנות דיגיטלית של דור העתיד עם ד״ר טלי תאני הררי: כשכסף פוגש אנשים


להאזנה לפודקאסט

פרופ' תמר הרמן ופרופ' יורם קלמן מראיינים את ד"ר טלי תאני-הררי על שיווק לצעירים: אדרבא גל"צ והאוניברסיטה הפתוחה

להאזנה לפודקאסט

פודקאסט על שיווק: שיווקאסט - מדברים שיווקלהאזנה לפודקאסט

טורים בעתונות