סדנאות והרצאות לארגונים בנושאי אסטרטגיה ומיתוג

הרצאה וסדנא

איך יוצרים אמון במותג בעולם של בינה מלאכותית ופייק ניוז?

בסביבה התקשורתית והשיווקית הסובבת את הצרכנים כיום, הצרכנים הופכים סקפטיים יותר ויותר בדרך לקבלת ההחלטות הצרכניות שלהם.

המשברים התכופים מחייבים את הצרכנים להסתגלות מהירה למציאות משתנה, כלי הבינה המלאכותית כמו ה- chatGPT ודומיו מנגישים לצרכנים מידע רב מידי, חלקו מבוסס ואמין וחלקו הרבה פחות.

בנוסף לכך, הצרכנים נחשפים לכמות הולכת וגוברת של פייק ניוז ברשתות ובאתרים שונים. כל אלה מקשים מאוד על היכולת של הצרכנים להבחין בין אמת לשקר, להצליח להתמודד עם המידע הרב שסביבם, ולהבין את העולם שבו הם חיים.

דווקא בסביבה כזו, כשהסקפטיות הולכת ומתגברת – דווקא עכשיו יש תפקיד חשוב ומרכזי לבניית האמון במותגים ולהפיכתם של המותגים הנתפסים כאמינים לעוגנים של יציבות ובטחון עבור הצרכנים.

בהרצאה ובסדנא יוצגו תובנות מרכזיות אודות חשיבות תפיסות האמון במותג לחיזוק נכסיות המותג, יוצגו האתגרים הכרוכים ביצירת תפיסות האמון במותג ויוצגו הכלים המרכזיים ליצירת אמון ולחיזוק מערכות היחסים.

הנושאים המרכזיים בסדנא:

סדנא

לא (מספיק) אפקטיבי ולא במקרה – תפקידו של המיתוג האישי בעולם העבודה המשתנה

הסדנא הינה מסע מרתק המאפשר להצטייד בתובנות חשובות אודות תהליך בניית אסטרטגית המיתוג האישי בסביבה דינאמית ודיגיטלית. ההרצאה מבהירה את חשיבותו של התהליך ומציגה את הכלים המרכזיים בתהליך.

הנושאים המרכזיים בסדנא:

הרצאה וסדנא

מיתוג מעסיק מתחיל מבפנים: סדנא לבניית נבחרת השגרירים של הארגון

סדנא אינטנסיבית המשפרת את האפקטיביות, האותנטיות והאמינות של מיתוג המעסיק,
תוך יצירת חיבור סינרגטי בין מיתוג המעסיק לבין המיתוג האישי של המנהלים והפיכתם לשגרירים מובילים של הארגון.
הסדנא מאפשרת לארגון לבנות את נבחרת השגרירים שלה, להגביר את תחושת המחוברות והסיפוק האישי והמשמעות של המנהלים המשתתפים בסדנא ומאפשרת לתת ביטוי למנהלים בעלי רקע שונה ולקדם אוכלוסיות משמעותיות לארגון.

ועידת ישראל למשאבי אנוש

הרצאה

בניית הבידול האישי בעולם משתנה

ההרצאה הינה מסע מרתק המאפשר להצטייד בתובנות חשובות אודות תהליך בניית אסטרטגית הבידול האישי בסביבה דינאמית ודיגיטלית. ההרצאה מבהירה את חשיבותו של התהליך ומציגה את הכלים המרכזיים בתהליך. מטרות ההרצאה הן הגברת תחושת המחוברות הארגונית, הסיפוק האישי והמשמעות של המנהלים והעובדים וכן הגברת המוטיבציה של העובדים להתקדם בארגון ולקדם את
הארגון.

בהרצאה נדון בנושאים הבאים:

הרצאה

פוקוס אסטרטגי בסביבה דינאמית

הסביבה בה פועל הארגון כיום הינה סביבה דינאמית, סביבה המשתנה באופן תדיר ועמוסה בגירויים אינסופיים. מאפיינים אלה של הסביבה מקשים על תהליכי קבלת ההחלטות. בסביבה כה דינאמית בעלי התפקידים בארגון נדרשים למנגנונים שיסייעו להם לקבל החלטות בזמן אמת.

בהרצאה זו יוצג האופן בו הפוקוס האסטרטגי מסייע בתהליכי קבלת החלטות ומגביר את האפקטיביות.

בהרצאה נדון בנושאים הבאים:

הרצאה

מנהיגות אסטרטגית בעולם משובש

ההרצאה מאפשרת להצטייד בתובנות חשובות אודות חשיבותה של המנהיגות האסטרטגית להתמודדות אפקטיבית של הארגון עם האתגרים הן בעתות שגרה והן בעתות משבר.
בהרצאה יוצגו עיקרי המנהיגות האסטרטגית, האופן בו המנהיגות האסטרטגית משרתת את הצרכים המרכזיים של הארגון ותורמת לקידומו של הארגון וכן יוצגו הכלים המרכזיים לחיזוקה של המנהיגות האסטרטגית בארגון ואופן יישומם בארגון.
ההרצאה עוסקת בצורך באסטרטגיה בעולם משובש, ביכולת של הארגון להוביל ולקדם תהליכים, בצורך בגמישות וביצירתיות להתמודדות עם שינויים ומשברים, בצורך בלמידה מתמדת כחלק
מתהליכי גיבוש האסטרטגיה.

בהרצאה נדון בנושאים הבאים:

הרצאה

להפוך למותג מעסיק מוביל: כלים אפקטיביים לשיפור מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק מהווה מוקד חשוב בפעילותן של חברות המבקשות לגייס ולשמר עובדים איכותיים לאורך זמן. במסגרת ההרצאה יוצגו תהליכי המיתוג האסטרטגיים הרלוונטיים לניהול המשאב האנושי, הכלים האפקטיביים לשיפור תהליכי קבלת ההחלטות בתחום זה, הגישות לשיפור ההטמעה של תהליכים אלה בארגון והאופן בו ניתן לבחון תהליכים אלה לאורך זמן, לשפר ולחזק.

בהרצאה נדון בנושאים הבאים:

הרצאה

להפוך למותג מוביל: כלים אפקטיביים לבניית אסטרטגיית מיתוג בסביבה דינאמית

אסטרטגית מיתוג אפקטיבית בסביבה דינאמית הינה אסטרטגיה בעלת פוקוס ברור, אסטרטגיה המאזנת בין הצורך להתאים את המותג לשינויים בסביבה השיווקית והצרכנית לבין הצורך בעקביות, יציבות ובניית אמון. בהרצאה יוצגו השלבים בתהליך הניהול האסטרטגי של המותג והכלים המרכזיים להגברת האפקטיביות של אסטרטגיית המיתוג.

בהרצאה נדון בנושאים הבאים:

סדנא לבניית אסטרטגיית מיתוג אישי אפקטיבית לסמנכלי משאבי אנוש - משאבי אנוש ישראל

וועידת התעסוקה של ישראל

הפוקוס השיווקי

איך בונים אסטרטגיה שיווקית אפקטיבית?

סדרה חדשה בהנחייתי ב״סקינרז״

הסדרה מציגה את השלבים והכלים לבניית אסטרטגית שיווק ממוקדת, מדויקת ואפקטיבית. בכל מפגש מוצגת אבן דרך בבניית האסטרטגיה ומוצגים הכלים הפרקטיים לאותו שלב, הדילמות ודוגמאות מרתקות

מנהלים מספרים

פודקאסטים

להאזנה לפודקאסט

ממיתוג עצמי והתפתחות אישית להצלחה עם ד״ר טלי תאני


להאזנה לפודקאסט

איך להפוך לטאלנט בתחומך עם מיתוג אישי עוצמתי עם ד״ר טלי תאני הררי: כשכסף פוגש אנשים

להאזנה לפודקאסט

על צרכנות דיגיטלית של דור העתיד עם ד״ר טלי תאני הררי: כשכסף פוגש אנשים

להאזנה לפודקאסט

פרופ' תמר הרמן ופרופ' יורם קלמן מראיינים את ד"ר טלי תאני-הררי על שיווק לצעירים: אדרבא גל"צ והאוניברסיטה הפתוחה

להאזנה לפודקאסט

פודקאסט על שיווק: שיווקאסט - מדברים שיווק