ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי

"אסטרטגיה נדרשת לכל ארגון המבקש להתפתח ולצמוח, גם בתקופה בה מתרחשים שינויים רבים ומהירים כל כך. אסטרטגיה ברורה מסייעת למנהלים להתמודד טוב יותר עם המשברים והאתגרים, להתקדם ולהשתפר למרות חוסר הודאות ולהוביל את הארגון לשיפור התוצאות".

"אסטרטגיה נדרשת לכל ארגון המבקש להתפתח ולצמוח, במיוחד בתקופה בה מתרחשים שינויים רבים ומהירים כל כך. אסטרטגיה ברורה מסייעת למנהלים להתמודד טוב יותר עם המשברים והאתגרים, להתקדם ולהשתפר למרות חוסר הודאות ולהוביל את הארגון לשיפור התוצאות"

יועצת אסטרטגית לגיבוש אסטרטגיות שיווק מבוססות דאטה, התנהגות צרכנים, ניתוח טרנדים ותרחישי עתיד / גיבוש אסטרטגיית מיתוג אישי למנהלים / כתיבת חוות דעת משפטיות בתחומי השיווק, המיתוג, המיתוג האישי, הטעייה הצרכן ועוד.

ייעוץ וליווי בגיבוש אסטרטגיה אפקטיבית

מפצחת בכל חברה את האתגר הייחודי לה. חוקרת את המורכבות בקטגוריה והמגמות המסתמנות בתחום, את התחרות, את היכולות של החברה והאפיונים המיוחדים שלה, את התנהגותם של הצרכנים והשפעות סביבתיות נוספות. על בסיס ניתוח מעמיק מלווה את הדרג הניהולי לגיבושה של אסטרטגיה אפקטיבית ומלווה בשלבי היישום השונים של האסטרטגיה.

ייעוץ וליווי בנושא זיהוי טרנדים וניתוח תרחישי עתיד

בסביבה תחרותית יותר מאי פעם, פיתוח אסטרטגיה ומוכנות לעתיד, הינם בעלי משקל מכריע בקביעת תוצאות הארגון. זיהוי טרנדים ומיפוי ההזדמנויות העתידיות

יאפשרו לארגון להגיע מוכן אל השינוי הבא, להצליח להגיב בזמן ובאופן אפקטיבי לשינויים תוך השגת מטרות הארגון ושיפור הרווחיות לאורך זמן. 

Future-Think

Future-Think הינו מודל אסטרטגי עסקי וארגוני שמטרתו להכין את הארגון לעתיד, על פי מודל ייחודי מבוסס נתונים ומושתת על ניתוח טרנדים ותרחישי עתיד. המודל מייצר אינטגרציה בין ניתוח דאטה מתקדם של דור ה-Z לבין ניתוח מובנה של תרחישי עתיד ארגוניים, תוך שילוב מספר מתודות שהוכחו כיעילות לחיזוי.  

בעזרת שימוש במודל ניתן להגדיר את השינויים הצפויים באופן מבוסס שיהווה בסיס לגיבוש אסטרטגיה אפקטיבית להתמודדות הנדרשת עם השינויים הצפויים:

  1. יצירת סגמנטציה המבוססת על משתני פילוח חדשים
  2. הגברת הרלוונטיות של המותג לאורך זמן,
  3. הגברת המעורבות והמחויבות למותג
  4. חיזוק תפיסת החדשנות וההובלה של המותג
  5. שיפור הרווחיות של המותג.

שותפיי ב - Future-Think

ד"ר ליעד ברקת היא ראש התכנית לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני במרכז האקדמי פרס, חוקרת את עולם העבודה המשתנה. בעלת ניסיון רב בייעוץ ארגוני וניהול משאבי אנוש לחברות מובילות, בדגש על שינויים בעולם העבודה וההשלכות על הארגון.

ד"ר ירון סלע הוא בעל מכון מחקר P-value Research & Statistics המספקת שירותי תכנון מחקר, פתרונות סטטיסטיים מתקדמים וניתוח נתונים לארגונים המובילים במשק וביניהם תאגידים, משרדי ממשלה, מוסדות אקדמיים, ומרכזים רפואיים. ירון הוא פסיכולוג קליני, המתמחה במתבגרים ובמבוגרים צעירים. מחזיק בדוקטורט בפסיכולוגיה מאוניברסיטת ת"א, ובמנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. כיום עמית מחקר במרכז הבינתחומי בהרצליה, חוקר דפוסי התנהגות ומאפייני אישיות במרחב הדיגיטלי.  

ייעוץ בנושא מיתוג אישי לארגונים ולמנהלים

מייעצת לארגונים ולמנהלים לגבי אופן פיתוחו וחיזוקו של המותג האישי, על בסיס תהליך מובנה ואפקטיבי ליצירת הנוכחות הנדרשת והשגת המטרות והיעדים של החברה ושל המנהלים.

הפעילות לבניית אסטרטגיית המותג האישי, או בשם המועדף – אסטרטגיית הבידול האישי – מתבצעת באמצעות הרצאות / סדנאות / מפגשים אישיים, בהתאם לצרכים ולמטרות.

לחצו כאן לפודקאסט האחרון שלי בנושא – איך להפוך לטאלנט בתחומך עם מיתוג אישי עוצמתי

ייעוץ וליווי בתחום צרכנים צעירים

מייעצת לחברות המתמקדות בצרכנים הצעירים לגבש אסטרטגיות המבוססות על הבנת תהליכי קבלת ההחלטות של הצרכנים הצעירים.

כתיבת חוות דעת משפטיות בתחומי השיווק​

עוסקת בכתיבת חוות דעת משפטיות בתחומי השיווק השונים: מיתוג, נכסיות המותג, מהלכים שיווקיים, הטעייה צרכנית, מיתוג אישי ומוניטין אישי, התנהגות צרכנים, תקשורת ושיווק לצעירים וכיוצא בזה.

כתבות ברשת

"היו לי 40 זהויות": הטוקבקיסטים שמקבלים כסף כדי להכפיש ברשת

כאן 11

הרצאה בנושא מיתוג אישי בעולם פוסט - קורונה

המרכז האקדמי פרס – רחובות

ראיון על כניסתה של אמאזון לישראל

שישי בחמש – כאן 11

פודקאסט על שיווק: ״שיווקאסט - מדברים שיווק״